09178080250
پشتیبانی در واتساپ
09178080250
پشتیبانی در واتساپ

گواهینامه ها

یو پی وی سی ماده ای متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام (کلرید سدیم) است و  مخفف کلمات :Unplasticicized Poly vinyl CHLORIDE می باشد که در اولیل دهه 1960 در آلمان ساخته شده است، با وجود این حرکت بعدی در توسعه یو پی وی سی برای این صنعت مشکلاتب را ایجاد نمود .به عنوان مثال عوامل نرم کننده که برای ایجاد انعطاف پذیری در دمای پائین به آن اضافه می شد از پی وی سی خارج می گردید و ماده متخلخلی را بوجود می آورد که برطرف کننده نیاز نبود.

بعد از سال ها تولید کنندگان مواد خام فرمولاسیون جدیدی را ارائه دادند که با افزودن مواد مختلفی مثل ضربه گیرها، نرم کننده ها، مواد ضد احتراق، روان کننده ها و کمک کننده ها به پی وی سی موفق شدند که پروفیل های تولیدی را حتی در شرایط سرد، سخت و محکم نگاه دارند.

انتخاب فرمولاسیون مناسب، همانطور که در آزمایش های دراز مدت نشان داد، اطمینان خاطری از عدم سایش، زرد شدن، خوردگی و پوسیدگی پنجره های یو پی وی سی به مصرف کنندگان ارائه نمود. در آن زمان مواد، اکسترودرها، قالب ها و کالیبراتورها و سایر تجهیزات تولید پروفیل های یو پی وی سی ابتدایی بودند. طراحی پروفیل ها نیز ساده بود. با وجود این پنجره ها به سرعت تولید می شدند و استفاده از آنها نیز به سرعت گسترش می یافت.همشهری گرامی :اثربخشی وقابلیت های درب و پنجره دوجداره U.PVCدرکاهش تبادل حرارت و کاهش الودگی های صوتی وجلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان تحت تاثیر عوامل زیر قرار دارند  . . .1-مواد اولیه استاندارد  2-ساخت و مونتاژ استاندارد  3-نصب استاندارد  . هر یک از عوامل ذکر شده دارای معیارهایی هستند که بی توجهی به انها منجر به کاهش اثر بخشی این درب و پنجره ها میشود .

مواد اولیه دارای استاندارد جهانی -استانداردجمهوری اسلامی ایران -ومرکز تحقیقات مسکن و ساختمان

یک پنجره خوب فقط بدست سازنده توانمند با استفاده از مواد مرغوب و مونتاژ عالی با استفاده از دستگاه های مونتاژ ترکیه و المان که پیشرو در این فن اوری میباشند .

نصب پنجره امری است تخصصی وبسیار مهم در کار ارایی پنجره دوجداره توسط افراد اموزش دیده شرکت سپید قاب صدرای فارس

واما ویژگی های یک سازنده توانمند .

1-گروه رسمی تولید وثبت شده با ادرس کارگاه فعالیت معتبر داشته باشد .

2-کارگاه فعال مجهزبه دستگاه های پیشرفته مونتاژ درب و پنجره دوجداره باشد .

3-دارای سیستم کنترل کیفیت در ساخت و نصب ان باشد .

4-دارای ضمانت و گارانتی معتبر از پروفیل های ساخته شده باشد .

5-دراخرسفارش پنجره مورد نیاز با اگاهی از موارد ذکر شده به صورت حضوری در کارخانه تولیدی صورت گیرد .

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top