09178080250
پشتیبانی در واتساپ
09178080250
پشتیبانی در واتساپ

استاندارهای پنجره upvc

استاندارهای پنجره upvc

مصرف کننده محترم : در تولید  درب و  پنجره دوجداره یو پی وی سی u.pvcاستانداردهایی وجود دارد که  باید رعایت شود تا مصرف کننده بتواند از مزایای این درب و پنجره دو جداره و شیشه دو جداره با کیفیت به نحو احسن استفاده کند. این موارد شامل گزینه های زیر می باشد:

✔ پروفیل .استفاده شده بایستی از مواد اولیه مرغوب باشد

✔ یراق آلات استفاده شده  درجه یک و دارای ضمانت باشد

✔ شیشه دو جداره صنعتی و با دستگاه های شستشو شود و با گاز ارگون پر شود

✔ کیفیت وتکنولوژی ماشین الات مونتاژ درب و پنجره

✔ استفاده از نیروی مجرب در مونتاژ و نصب پنجره

 استفاده از لاستیک های با کیفیت و گالوانیزه

استفاده از نیروی ماهر در فرایند تولید

۱- پروفیل پنجره یو پی وی سی:

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره یو پی وی سی را پروفیل  با کیفیت ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دو جداره هم کمتر میشود. شاید یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان میشود، حتی باعث بیزاری آنان از پنجره یو پی وی سی میشود. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ (زرد یا قهوه ای) پروفیل، شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی ویا تاب برداشتن وخراب شدن لاستیکهای فریم وسش وغیره…

۲- یراق آلات پنجره یو پی وی سی:

یراق آلات پر مصرف در صنعت درب و پنجره یو پی وی سی شامل تک حالته، دو حاته، کشویی ساخت کشور ترکیه میباشد که از کیفیت بالایی برخوردار میباشند   اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم. در حال حاضر استفاده از یراق پنجره دو جداره  تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمیباشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده میکنند.

۳- شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی:

با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

مشخصات یک شیشه دو جداره استاتدارد:

گاز آرگون ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمیدهد

تزریق سلییکاژن با دستگاهای مخصوص . نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده وعملا تزریق گاز را بی فایده میکند.مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گردوغبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و تنها بعد از نصب پنجره دو جداره و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.

اکنون در ایران در اکثر کارخانه های صنعتی ساخت شیشه دو جداره برای پنجره دو جداره یو پی وی سی این موارد رعایت میشود، اما متاسفانه در بیشتر کارگاه هایی ساخت شیشه دو جداره به صورت دستی انجام می پذیرد، این موارد رعایت نمی شود. در هنگام خرید شیشه دو جداره، حتما از صنعتی بودن آن، اطمینان حاصل فرمایید.

۴- کیفیت تولید و ساخت پنجره یو پی وی سی:

یک پنجره خوب و استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه  در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود.

شرکت یا کارگاهی که پنجره دوجداره تولید میکند  اگر یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت داشته باشد نمیتواند یک پنجره دو جداره استاندارد و مرغوب تحویل مصرف کننده دهد.بنابراین داشتن نیروی مجرب و باتجربه  و همچنین ماشین آلات  استاندارد و بروز ساخت درب و پنجره دو جداره در این صنعت حرف اول را میزند.

۵- نصب پنجره  دوجداره یو پی وی سی:

در پایان تولید و مونتاژ  نصب  استاندارد پنجره های تولیدی یک پایان خوب برای یک پنجره دو جداره استاندارد میباشد. نکته قابل توجه در نصب استفاده از ملزومات استاندارد در نصب و استفاده از نیروهای نصاب مجرب و دارای دانش کافی در این زمینه میباشد .

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top