09178080250
پشتیبانی در واتساپ
09178080250
پشتیبانی در واتساپ

علت ارزانی بعضی فاکتورهای پنجره upvc

علت ارزانی بعضی فاکتورهای پنجره upvc

اگر برای خرید  درب و پنجره U.PVC دوجداره  خود پیش فاکتورهای زیادی گرفته اید و رقمهای مختلف و عجیب دیده اید تعجب نکنید. تعداد زیادی  پروفیل  و یراق آلات درب و پنجره upvc وارد بازار شده، که بسیار ارزان قیمت بوده و به تبع ارزان قیمت بودن کیفیت بسیار پایینی دارد.

این نوع پروفیلهای درب و پنجره دوجداره تمام ویژگیهای نامرغوبی که در قسمت پروفیل upvc گفته شد  از جمله عدم براقیت و عدم کیفیت مواد استفاده سده  مانند روان کننده ها و پر کننده ها و صیقلی دهنده و اکسید تیتان و مواد  دیگر را دارا نمیباشد و یراق آلات آن نیز بسیار ضعیف بوده و عمر پایینی داردو باعث زنگ زدگی و رسوب پذیری و خرابی یراق الات میشود

 شما میتوانید از این دست یراق آلات  درجه دو و سه  پروفیلها ی نامرغوب برای درب و پنجره upvc منزل خود و یا ساختمان هایی که برای فروش میسازید استفاده کتید، اما در نهایت تجربه ثابت کرده که بعد از مدت زمانی کوتاه  پس از خرابی یراق الات و زرد شدن پروفیل ها و افتادگی لنگه های پنجره دوجداره مجبور به تعویض یراق آلات و یا حتی پنجره های دوجداره خود بشوید .

 خرید خوب هنر است

هم چنین مشاهده میشود بعضی از کارگاه های تولید کننده درب و پنجره دوجداره u.pvc در پروفیلهای ساخت در و پنجره دو جداره، گالوانیزه استفاده نمیکنند که باعث افت استحکام پنجره میشود و در پایین آمدن قیمت فاکتور نقش  بسزایی دارد. یا گالوانیزه کمتری در قابهای پنجره مخصوصا سش پنجره قرار میدهند واکثر کارگاه های موجود از تسمه لولا در ب و پنجره که باعث بالابردن مقاومت لولا های پنجره در مقابل تکرار باز شو ها میشوند گاها استفاده نمیکنند و یا از یراق الات درجه سه و بی کیفیت استفاده میکنند .

هیچ ارزانی بی حکمت نیست

خریدار محترم :استفاده از پروفیل های ارزان و بی کیفیت و یراق آلات بی کیفیت و ارزان قیمت و استفاده نکردن از گالوانیزه در تمام مقاطع  و تسمه لولا در ساخت درب و پنجره دوجداره UPVCومیتواند مبلغ فاکتورها را به صورت محسوسی کاهش دهد.

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top